O mnie

Home

About me

Joga jest moją wieloletnią pasją i to właśnie jej zawdzięczam radość tworzenia oraz bycia tu i teraz.

Nieustannie pracuję nad sobą obserwując swoje myśli i uczucia w codziennych sytuacjach. Te właśnie elementy łączę w praktyce jogi i medytacji. To jest moja dharma, mój cel.

 

Dzięki osobistemu doświadczeniu nauczyłam się, że joga jest nieocenionym narzędziem wzbogacania życia ludzi w każdym wieku. Praktyka pomaga mi czuć się silniejszą, zdrowszą i bardziej szczęśliwą!

Nauczyłam się słuchać i szanować swoje ciało.

Nauczyłam się obejmować połączenie mojego ciała, umysłu, ducha i mojej duszy.

Im więcej uczę się o jodze – tym bardziej zdaję sobie sprawę, że muszę się jeszcze uczyć i tym bardziej zakochuję się w praktyce. Staram się również wykorzystać moje doświadczenie, aby pomóc innym osobom zmagającym się z lękami i poszukującym spokoju w codziennym życiu.

Dobre zdrowie to równowaga między ciałem, umysłem i duszą. Chcę pomagać, abyście poczuć się pewnie w ciele i wzmocnić się dzięki temu, co możecie sami zrobić dla siebie

 

Świadomość, oddech, ciekawość, współczucie, głębia, dharma, życzliwość i miłość to jedne z najważniejszych moich wartości.
Staram się być uprzejma wyrozumiała, wolna od osądów i radosna.

Głęboko wierzę we wzajemne wspieranie się i wzmacnianie pozycji wszystkich kobiet, aby były pewne siebie i koncentrowały się na byciu własnym, unikalnym rodzajem najlepszej wersji siebie. Wierzę, że WSZYSTKIE kobiety zasługują na to, by czuć się wzmocnione i pewne siebie we własnej skórze.

Jesteśmy duchowymi poszukiwaczami. Zdecydowaliśmy się przyłączyć do globalnego przebudzenia świadomości poprzez poznawanie siebie samych.

Podróż zaczyna się od otwarcia serca, zrozumienia blokad w ciele poprzez asanę, uwolnienia emocji, które nam nie służą oraz przebywania w ciszy umysłu poprzez medytację.
Każdy może praktykować jogę bez względu płeć, religię, wiek, rozmiar, kształt i pochodzenie.

Namaste

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich osobistych wyzwaniach w życiu oraz doświadczeniach, strategiach, informacjach i możliwościach to spotkajmy się i porozmawiajmy.

A jeśli chcesz ćwiczyć jogę ze mną, dołącz do mnie, do wspólnej praktyki medytacji i jogi.