Joga jest moją wieloletnią pasją

admin

20 October 2021

No Comments

Home Relax

Joga jest moją wieloletnią pasją

Dobre zdrowie polega na równowadze między ciałem, umysłem i duszą.

Joga jest moją wieloletnią pasją i to jej zawdzięczam radość tworzenia oraz bycia tu i teraz.

Nieustannie pracuję nad sobą obserwując swoje myśli i uczucia w codziennych sytuacjach. Te właśnie elementy łączę w praktyce jogi i medytacji. To jest moja dharma, mój cel.

Znalazłam jogę w momencie mojego życia, kiedy najbardziej potrzebowałam pomocy.
Był to czas, w którym desperacko szukałam pozytywnej transformacji i światła.
Joga wiedziała, czego potrzebuję, nawet zanim sama o tym wiedziałam.
W czasie, w którym myślałam, że zawiodły mnie relacje z innymi w życiu osobistym i w pracy.
Jak się później okazało, to nie świat zewnętrzny nas zawodzi, tylko my sami nie potrafimy stworzyć harmonijnych relacji z samym sobą.

 

Jak wiele osób, początkowo pociągał mnie fizyczny aspekt jogi. Oczywiście wiedziałam, że istnieje oddech i medytacja, ale długo pozostawałam zablokowana i nieświadoma korzyści, które nie były fizyczne. Chciałam po prostu odzyskać elastyczność, wzmocnić ciało i osiągnąć większą świadomość ciała.

 

Dzięki osobistemu doświadczeniu nauczyłam się, że joga jest nieocenionym narzędziem wzbogacania życia ludzi w każdym wieku. Praktyka pomaga mi czuć się silniejszą, zdrowszą i bardziej szczęśliwą!

 

Gdzieś w trakcie tej podróży znów znalazłam pewność siebie. Pewność siebie pomogła mi zdobyć zadowolenie z siebie, a finalnie stworzyć relację z samą sobą opartą na bezwarunkowej miłości.
I to zadowolenie pomogło mi odzyskać szczęście.
Znalazłam piękno nawet w prostych sprawach życiowych, dzięki którym odczuwam wdzięczność, a także widzę życie zupełnie nowymi oczami uznania, miłości, życzliwości, szczęścia i łaski.

 

Nauczyłam się jak znów kochać siebie, a kochanie siebie pozwoliło mi z całego serca kochać innych.

 

Świadomość, oddech, ciekawość, współczucie, głębia, dharma, życzliwość i miłość to jedne z najważniejszych moich wartości. Staram się być uprzejma wyrozumiała, wolna od osądów i radosna.

 

Nauczyłam się słuchać i szanować swoje ciało. Nauczyłam się obejmować połączenie mojego ciała, umysłu, ducha i mojej duszy.

 

Im więcej uczę się o jodze – tym bardziej zdaję sobie sprawę, że muszę się jeszcze uczyć i tym bardziej zakochuję się w praktyce.

 

Staram się również wykorzystać moje doświadczenie, aby pomóc innym osobom zmagającym się z lękami i poszukującym spokoju w codziennym życiu.

 

Dobre zdrowie polega na równowadze między ciałem, umysłem i duszą. Chcę pomóc kobietom poczuć się pewnie w ciele i wzmocnić się dzięki temu, co mogą zrobić dla siebie.

 

Głęboko wierzę we wzajemne wspieranie się i wzmacnianie pozycji wszystkich kobiet, aby były pewne siebie i koncentrowały się na byciu własnym, unikalnym rodzajem najlepszej wersji siebie. Wierzę, że WSZYSTKIE kobiety zasługują na to, by czuć się wzmocnione i pewne siebie we własnej skórze.

 

Jesteśmy duchowymi poszukiwaczami. Zdecydowaliśmy się przyłączyć do rewolucji świadomości, globalnego przebudzenia, którym jest joga. Zaczyna się od otwarcia serca i kończy w głębokiej komunii ze wszystkim, co święte.
Każdy może ćwiczyć jogę bez względu na rasę, płeć, religię i wiek..

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich osobistych wyzwaniach w życiu oraz doświadczeniach, strategiach, informacjach i możliwościach to spotkajmy się i porozmawiajmy.

 

A jeśli chcesz ćwiczyć jogę ze mną, dołącz do mnie, do wspólnej praktyki medytacji i jogi.